Бургер-день

    У школах почали готувати страви за збіркою рецептів від шеф-кухаря Євгена Клопотенка. Страви від відомого кухаря вже спробували учні ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Славути Хмельницької області.

    Сьогодні незвичною, проте дуже смачною, була страва запозичена з Німеччини – «Бургер». У її основі – запашна булка та котлета, а також овочі із соусом, що роблять страву соковитою. Діти із задоволенням смакували  бургерами.

День знань

2 вересня в ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 міста Славути пройшло свято Першого дзвоника!

67 учнів нашої школи вперше сядуть за парти, а для учнів 11-х класів, цей дзвоник розпочав останній шкільний рік.

Директор школи Іваненко О. А. привітав усіх з чудовим святом - Днем Знань, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажав всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з учнів, з допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити.

Радісна, піднесена атмосфера панувала на подвір’ї школи. Свято першого дзвоника об’єднало педагогів, батьків, учнів, гостей у дружню шкільну родину. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової осяної дороги – дороги до знань, до нових звершень.

 

  

Сайт створено з Mozello - найзручнішим онлайн конструктором сайтів.

 .