Онлайн освіта

 Математичний сайт Хмельницької області

 Якщо ви цікавитесь математикою або у вас виникли складнощі з опануванням цього предмету та розв'язанням математичних задач, тут ви зможете знайти відповіді на свої запитання. OnlineMSchool створений для допомоги школярам та студентам в розв'язанні математичних задач та вивченні математики.

література українською зібрана на сайті у форматах: jar, jad, txt, fb2, epub, doc, зручних для читання на мобільних пристроях(мобільних телефонах, смартфонах, кпк, планшетах, MP3-плеєрах, букрідерах). Для того щоб почати читати достатньо скачати книги абсолютно безплатно. Також можна переглядати тексти онлайн.

Сайт стане в нагоді тим, хто навчається і тим, хто постійно намагається здобути нові знання.
 Онлайн тести, завдання з інтерактивного навчання для учнів, батьків, вчителів.
 Безкоштовні онлайн курси від викладачів КПІ, КНУ
 Тематичні тренувальні тести для підготовки до ЗНО з усіх предметів!
Міксіке - освітнє онлайн середовище надає можливість вчителям, учням і батькам створювати та використовувати  власні  навчальні онлайн матеріали, а також використовувати онлайн- колекцію навчальних  матеріалів, яку спільними зусиллями створили педагоги-учасники проекту. Також  освітнє онлайн середовище Міксіке дозволяє організовувати та проводити навчальні змагання серед учнів школи,   між учнями різних шкіл області або країни, а також між школами різних країн Європи. 
 Вчи.юа — це міжнародна онлайн платформа, де учні початкової школи усієї України вивчають математику в інтерактивній формі
Студія онлайн освіти
 Мала академія наук України (далі МАН) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.
 Портал освітян України